Seminář Naše dítě

Ve čtvrtek 25. října 2012 proběhl v naší knihovně odborný seminář Naše dítě, který byl pořádán v rámci projektu dotovaného Jihomoravským krajem s názvem „Maminko, tatínku pojďme do knihovny“. Seminář vedla psycholožka PhDr Zdenka Bimková z Hodonína.

Paní doktorka probírala témata:  Co a jak ve výchově, efektivní výchova, neklidné a nepozorné dítě, děti a jejich problémy, jak komunikovat a zvládat obtíže apod.

Přítomní rodiče měli možnost zkonzultovat problémy svých dětí. A bylo jich hodně. Z časového hlediska na všechny dotazy nedošlo nebo to byly problémy tak soukromého rázu, že to chtělo soukromou konzultaci. Proto s dovolením paní doktorky uvádím její telefonní číslo, kde si s ní můžete domluvit osobní odbornou konzultaci 607 547 149.